Cophi

Hoża 58/60, Warszawa

https://www.cophi.pl/

Instagram: cophi.solutions

cophi solutions

„Jesteśmy małą, rodzinną firmą z Warszawy: zajmujemy się paleniem kawy oraz parzeniem jej w naszych kawiarniach. Mamy całą masę super kaw zaczynajac od mieszanek arabiki z robustą pod espresso a kończąc na singlach pod przelewy.

Od 2020 roku jesteśmy organizatorami Mistrzostw Polski Aeropress i nieskromnie można powiedzieć, że z roku na rok wynosimy te zawody na coraz wyższy poziom.

Robimy nie tylko kawę ale tez akcesoria i gadżety kawowe. Staramy się sprowadzać dla Was takie rzeczy, których jeszcze w Polsce nie było jak: lily drip, merkava czy handybrew. Mamy własną markę Cophied gdzie tworzymy skarpety, piny i plakaty o tematyce kawowej.

Jestesmy zwariowani tak samo jak nasze mieszanki i założę się, że jak już raz spróbujecie naszej kawy to za każdym razem będziecie chcieli do niej wracać!”

Palarnię Cophi, w zasadzie jej twórców – Paulinę i Uriego, poznałem podczas zawodów aeropress w Olsztynie. Decyzja o udziale w evencie była spontaniczna, ale nic się nie dzieje bez powodu😉 Miesiąc później, gdy pracowałem nad projektem, napisałem do Uri, czy byłby zainteresowany udziałem jego palarni w pierwszej edycji. A dalej wiadomo – spotkanie w kawiarni, rozmowy o kawie i projekcie, próbki ziaren i voila – palarnia Cophi na liście 5 Palarni🤩 Warto zaznaczyć, że Kolumbia wypalona przez Cophi pod MP aeropress, jest na liście moich ulubionych kaw pod alternatywy.👌☕️ Mam nadzieje, że ziarna wypalone przez Uri i Paulinę posmakują Wam tak samo, jak i mi. Pozostaje Wam tylko zidentyfikować, które to 🧐😜